EN

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ
W GIMNASTYCE ARTYSTYCZNEJ
GDYNIA
RHYTHMIC
STARS

& BALTIC JUNIOR CUP
20-22  05/ 22
WSTĘP WOLNY
LISTA STARTOWA
KONKURS JUNIORÓW
20-21.05.2022
GRUPA A 10.10 - 13.00
NR ZAWODNICZKA KRAJ PRZYBORY
1. LARA MERAH ALG
OBRĘCZ
PIŁKA
MACZUGI
WSTĄŻKA
2. VILLE SPERSKAITE LTU
PIŁKA
OBRĘCZ
3. MARIA NAUMIUK POL 2
OBRĘCZ
PIŁKA
MACZUGI
WSTĄŻKA
4. TEREZA SARANOVA SVK
PIŁKA
OBRĘCZ
WSTĄŻKA
MACZUGI
5. MADINA DAMIROVA AZE
OBRĘCZ
PIŁKA
MACZUGI
WSTĄŻKA
6. ALICE TAGLIETTI ITA
PIŁKA
OBRĘCZ
WSTĄŻKA
MACZUGI
7. ROBERTA RANONYTE LTU
MACZUGI
WSTĄŻKA
8. NADIA SCHMIDT POL 2
PIŁKA
OBRĘCZ
WSTĄŻKA
MACZUGI
9. LILIANA MANOVA SVK
OBRĘCZ
PIŁKA
MACZUGI
WSTĄŻKA
10. KAMILLA GAFAROVA AZE
PIŁKA
OBRĘCZ
WSTĄŻKA
MACZUGI
11. MILANA TRICOLICI LTU
OBRĘCZ
PIŁKA
12. OLIVIA MASLOV POL 1
PIŁKA
OBRĘCZ
WSTĄŻKA
MACZUGI
13. XENIA BENKOVITSOVA SVK
OBRĘCZ
PIŁKA
MACZUGI
WSTĄŻKA
14. SKAISTE RAZOKAITE LTU
WSTĄŻKA
MACZUGI
15. LENA WŁOCH POL 1
OBRĘCZ
PIŁKA
MACZUGI
WSTĄŻKA
16. BERENIKA BUJNACEKOVA SVK
PIŁKA
OBRĘCZ
WSTĄŻKA
MACZUGI
GRUPA B 13.15 – 16.05
NR ZAWODNICZKA KRAJ PRZYBORY
1. VICTORIA CORREIA ESP
OBRĘCZ
PIŁKA
MACZUGI
WSTĄŻKA
2. SHELLY PORTNOY ISR
PIŁKA
WSTĄŻKA
3. ELIZA RYBICKA POL 2
OBRĘCZ
PIŁKA
MACZUGI
WSTĄŻKA
4. DOROTTYA CSEH HUN
PIŁKA
OBRĘCZ
WSTĄŻKA
MACZUGI
5. DARA MALINOVA BUL
OBRĘCZ
PIŁKA
MACZUGI
WSTĄŻKA
6. LAUREN GRUENIGER SUI
PIŁKA
OBRĘCZ
WSTĄŻKA
MACZUGI
7. ALONA TAL FRANCO ISR
OBRĘCZ
MACZUGI
8. AMELIA TOMALCZYK POL 1
PIŁKA
OBRĘCZ
WSTĄŻKA
MACZUGI
9. SZONJA VOROS HUN
OBRĘCZ
PIŁKA
MACZUGI
WSTĄŻKA
10. ELVIRA KRASNOBAEVA BUL
PIŁKA
OBRĘCZ
WSTĄŻKA
MACZUGI
11. ELIZA BANCHUK ISR
OBRĘCZ
WSTĄŻKA
12. LILIANA LEWINSKA POL 1
PIŁKA
OBRĘCZ
WSTĄŻKA
MACZUGI
13. KIRA HAGYMASI HUN
OBRĘCZ
PIŁKA
MACZUGI
WSTĄŻKA
14. DARA STOYANOVA BUL
PIŁKA
OBRĘCZ
WSTĄŻKA
MACZUGI
15. REGINA POLISHCHUK ISR
PIŁKA
MACZUGI
16. BLANKA GYULAI HUN
PIŁKA
OBRĘCZ
WSTĄŻKA
MACZUGI
17. ANNA VOBORILOVA CZE
OBRĘCZ
PIŁKA
MACZUGI
WSTĄŻKA
18. NIKOLA NOVAKOVA CZE
PIŁKA
OBRĘCZ
WSTĄŻKA
MACZUGI
KONKURS SENIORÓW
20.05.2022
17.05 – 18.35
NR ZAWODNICZKA KRAJ PRZYBORY
OC BARBARA GAŁEK - OLSTHOORN SGA GDYNIA
OBRĘCZ
PIŁKA
1. ZUZANNA PIASECKA POL
OBRĘCZ
PIŁKA
2. MICHAELA ZATKOVA SVK
PIŁKA
OBRĘCZ
3. ALICJA DOBROŁĘCKA POL
OBRĘCZ
PIŁKA
4. VIKTORIJA JOCIUTE LTU
PIŁKA
OBRĘCZ
5. ALINA GONZALOVA AZE
OBRĘCZ
PIŁKA
6. VALERIIA ZELENSKA POL
PIŁKA
OBRĘCZ
7. NINA DZUROSKOVA SVK
OBRĘCZ
PIŁKA
8. DIANA ARTIOMOVA LTU
PIŁKA
OBRĘCZ
9. EMILIA KOMAREWICZ POL
OBRĘCZ
PIŁKA
10. ROZA ABITOVA KAZ
PIŁKA
OBRĘCZ
11. NARMIN BAYRAMOVA AZE
OBRĘCZ
PIŁKA
12. MILENA GÓRSKA POL
PIŁKA
OBRĘCZ
13. MILENA BALDASSARRI ITA
OBRĘCZ
PIŁKA
14. ADRIANA TIMKOVA SVK
PIŁKA
OBRĘCZ
15. EMILIA HEICHEL POL
OBRĘCZ
PIŁKA
16. LEYLI AGHAZADA AZE
PIŁKA
OBRĘCZ
17. MAŁGORZATA ROSZATYCKA POL
OBRĘCZ
PIŁKA
18. SOFIA RAFFEALI ITA
PIŁKA
OBRĘCZ
19. GAIA GAROFFOLO CZE
OBRĘCZ
PIŁKA
20-21.05.2022
19.05 – 20.35
NR ZAWODNICZKA KRAJ PRZYBORY
OC BARBARA GAŁEK - OLSTHOORN SGA GDYNIA
MACZUGI
WSTĄŻKA
1. ZUZANNA PIASECKA POL
MACZUGI
WSTĄŻKA
2. MICHAELA ZATKOVA SVK
WSTĄŻKA
MACZUGI
3. ALICJA DOBROŁĘCKA POL
MACZUGI
WSTĄŻKA
4. VIKTORIJA JOCIUTE LTU
WSTĄŻKA
MACZUGI
5. ALINA GONZALOVA AZE
MACZUGI
WSTĄŻKA
6. VALERIIA ZELENSKA POL
WSTĄŻKA
MACZUGI
7. NINA DZUROSKOVA SVK
MACZUGI
WSTĄŻKA
8. DIANA ARTIOMOVA LTU
WSTĄŻKA
MACZUGI
9. EMILIA KOMAREWICZ POL
MACZUGI
WSTĄŻKA
10. ROZA ABITOVA KAZ
WSTĄŻKA
MACZUGI
11. NARMIN BAYRAMOVA AZE
MACZUGI
WSTĄŻKA
12. MILENA GÓRSKA PL
WSTĄŻKA
MACZUGI
13. MILENA BALDASSARRI ITA
MACZUGI
WSTĄŻKA
14. ADRIANA TIMKOVA SVK
WSTĄŻKA
MACZUGI
15. EMILIA HEICHEL POL
MACZUGI
WSTĄŻKA
16. LEYLI AGHAZADA AZE
WSTĄŻKA
MACZUGI
17. MAŁGORZATA ROSZATYCKA POL
MACZUGI
WSTĄŻKA
18. SOFIA RAFFEALI ITA
WSTĄŻKA
MACZUGI
19. GAIA GAROFFOLO CZE
MACZUGI
WSTĄŻKA
KONKURS GRUPOWY SENIORÓW
20.05.2022
16:45 – 17:00
NR KRAJ PRZYBORY
1. SŁOWACJA 5 x OBRĘCZE
2. POLSKA 5 x OBRĘCZE
3. AZERBEJDŻAN 5 x OBRĘCZE
18:45 – 19:00
NR KRAJ PRZYBORY
1. SŁOWACJA 3 x WSTĄŻKI + 2 x PIŁKI
2. POLSKA 3 x WSTĄŻKI + 2 x PIŁKI
3. AZERBEJDŻAN 3 x WSTĄŻKI + 2 x PIŁKI
© 2022 GdyniaRGStars. Wszystkie prawa zastrzeżone.